Firma Budowlana z Zakopanego

Profesjonalizm budowlany

Dlaczego my jesteśmy najlepsi na rynku budowlanym? Ponieważ przyświecają nam cele związane z klientem. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i mamy szeroki zakres doświadczenia budowlanego. Funkcjonujemy na rynku od wielu lat. Dzięki temu potrafiliśmy zebrać kadrę profesjonalnych pracowników, którzy wykonują wszystkie prace budowlane w terminie. Do każdego zlecenia podchodzimy bardzo profesjonalnie. Musimy być zawsze wyczuleni na potrzeby klientów.

Organizacja zlecenia

Już podczas pierwszej rozmowy z naszym klientem bardzo wyraźnie słuchamy tego co ma do powiedzenia na temat swoich planów budowlanych. Potem staramy się dopasować najlepszy klucz działania tak, aby zlecenie budowlane było wykonane w terminie. Jeśli nam państwo zaufają to będziecie mieli pewność, że wasz dom powstanie szybko a prace remontowe będą zrealizowane natychmiastowo. Nasi fachowcy czekają również pod telefonem, wyjaśniając warunki finansowe i zakres wszystkich prac budowlanych.

Analiza wykonawców

Naszych klientów traktujemy bardzo poważnie, pokazując wszystkie referencje i portfolio. Prezentujemy również wszystkie dokumenty dotyczące pozwolenia na pracę. Dysponujemy najnowszymi certyfikatami budowlanymi. Dzięki temu nasi specjaliści mogą obsługiwać najbardziej skomplikowane urządzenia i maszyny. Warto skontaktować się mejlowo, wysyłając zapytanie ofertowe. Przygotujemy specyfikację pokazując, które prace będą najważniejsze i w jakim obszarze budowlanym możliwa jest negocjacja ceny.